Od 2000 r. sprzedajemy maszyny, sprzęt i środki czystości, profesjonalne doradztwo i autoryzowany serwis
wartość koszyka: 0 zł, koszt dostawy od 10 zł (więcej ») do darmowej brakuje 200 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE w 2 krokach
  wariant cena ilość wartość rabat
koszt dostawy od 10 zł (więcej ») do darmowej brakuje 200 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE w 2 krokach

DOSTAWA

 1. Zamówione produkty dostarczane będą za pośrednictwem współpracujących ze Sprzedawcą firm kurierskich.
 2. Wskazane w ofercie ceny produktów nie uwzględniają kosztów przesyłki.
 3. Szczegółowe informacje o możliwych sposobach i terminach dostawy oraz kosztach przesyłki dostępne są także w procesie składania zamówienia w sklepie internetowym.
 4. Koszty wysyłki wynoszą:
 •   0 zł - odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (Opole, ul.Budowlanych 6)
 •   0 zł - jeśli zamówione produkty wraz z kosztami przesyłki na terenie Polski przekraczają wartość 200 zł brutto
 • 10 zł - Paczkomaty Inpost (zapłata z góry, dostawa w 1 dzień)
 • 20 zł - kurier DPD (zapłata z góry, dostawa w 1-2 dni)
 • 20 zł - kurier FEDEX (zapłata z góry, dostawa w 1-2 dni)
 • 25 zł - kurier DPD pobranie (zapłata przy odbiorze, dostawa w 1-2 dni)
 • 25 zł - kurier FEDEX pobranie (zapłata przy odbiorze, dostawa w 1-2 dni)
 • 100 zł / € 22 - dostawa za granicę do krajów UE (stały koszt, bez względu na ilość zamówionych produktów, wagę oraz rodzaj płatności).

  5. Realizacja zamówienia poza granice Polski (wyłącznie kraje UE) następuje po wpływie środków na konto Sprzedawcy a czas dostawy wynosi zwykle 7 dni roboczych. W przypadku zamówienia produktów o dużych gabarytach lub wadze, kiedy kalkulacja kosztu wysyłki zagranicznej z firmy kurierskiej wyniosłaby powyżej 100 zł / € 22 wycena jest przygotowywana indywidualnie z opcją rezygnacji kupującego bez ponoszenia przez niego żadnych kosztów.

PŁATNOŚĆ
 1.  Sklep oferuje następujące metody płatności:
  • pobranie (zapłata przy odbiorze)
  • PayU (szybkie przelewy)
  • BLIK
  • e-Raty on-line (10 rat 0%, wszystkie formalności on-line w 15 minut)
  • przelew z terminem 14 dni, konto 98 1050 1504 1000 0022 1674 1831  PUMIS S.C.
  • przelew na podstawie f-ry PRO-Forma, konto 98 1050 1504 1000 0022 1674 1831  PUMIS S.C.
  • przelew w PLN: 98 1050 1504 1000 0022 1674 1831  PUMIS S.C.
  • przelew w EURO: IBAN: PL 65 1050 1504 10000 0097 6447 1117 ; SWIFT:INGBPLPW  PUMIS S.C.
  • e-LEASING (wszystkie formalności on-line)
  • karta / Google Pay / Apple Pay
  • PayPal
 2. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sprzedawcę płatności, za zamówione produkty i koszty dostawy. W przypadku gdy Kupujący wybrał formę zapłaty "za pobraniem" realizacja zamówienia następuje niezwłocznie. Zamówienie ulega anulowaniu, jeśli wpłata środków za zamówione produkty nie nastąpi w ciągu 5 dni kalendarzowych od dnia potwierdzenia zamówienia. Zamówione produkty do momentu rejestracji wpłaty, nie będą w sklepie zarezerwowane.
 3. Sklep wysyła faktury i paragony pocztą e-mail.

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 1. Kupujący, bez względu na to czy jest konsumentem czy też nie, ma prawo do odstąpienia od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Możliwość odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym kupujący wszedł w posiadanie zamówionego produktu lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego weszła w posiadanie zamówionego produktu.
 2. O odstąpieniu od umowy, pod rygorem nieważności, Kupujący zobowiązany jest poinformować Sprzedawcę w formie pisemnej w drodze jednoznacznego oświadczenia woli (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub e-mailem na adres sklep@teraz-czysto.pl). Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy stanowi załącznik do Regulaminu (pobierz wzór).
 3. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Kupującemu zostaną zwrócone wszystkie dokonane płatności, w tym różnica kosztów pomiędzy otrzymaną przez Sprzedawcę należnością za dostawę i kosztem najtańszej opcji dostarczenia oferowanej przez Sprzedawcę o której mowa w Regulaminie. Zwrot należności nastąpi nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca otrzymał oświadczenie woli Kupującego o odstąpieniu od umowy. Zwrot należności nastąpi przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Kupującego w pierwotnej transakcji, chyba że Strony umowy uzgodnią inny sposób. Kupujący w każdym przypadku nie ponosi żadnych opłat związanych z tym zwrotem.
 4. Sprzedawca , w przypadku gdy produkty zostały już wysłane do Kupującego, zastrzega sobie prawo, wstrzymania się ze zwrotem należności do czasu zwrotu produktów lub do czasu dostarczenia dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Produkty należy odesłać niezwłocznie na adres Sprzedawcy tj.: PUMIS S.C. ul. Budowlanych 6, 45-005 Opole, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostało wysłane do Sprzedawcy oświadczenie woli o odstąpieniu od umowy.
 6. Koszty zwrotu produktów ciążą na Kupującym.
 7. Kupujący odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy, wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy oraz za prace niezbędne do przywrócenia jej wyglądu do stanu wyjściowego (mycie, czyszczenie oraz wymianę widocznie zużytych części).
 8. Kupujący, celem usprawnia procedury zwrotu, zobowiązany jest wraz z produktem zwrócić Sprzedawcy dowód zakupu (faktura lub paragon).
4.8