Od 2000 r. sprzedajemy maszyny, sprzęt i środki czystości, profesjonalne doradztwo i autoryzowany serwis
wartość koszyka: 0 zł, koszt dostawy od 10 zł (więcej »), do darmowej brakuje 100 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE w 2 krokach
  wariant cena ilość wartość rabat
koszt dostawy od 10 zł (więcej »), do darmowej brakuje 100 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE w 2 krokach

DOSTAWA

1. Do wskazanych cen produktów należy jeszcze doliczyć koszty przesyłki. Zamówione produkty dostarczane są za pośrednictwem współpracujących z nami firm kurierskich.
2. Szczegółowe informacje o możliwych sposobach i terminach dostawy oraz kosztach przesyłki prezentowane są poniżej oraz w trakcie składania zamówienia.
3. Zamówienia o wartości powyżej 200 zł są objęte darmową dostawą, bez względu na ilość zamówionych produktów, wagę oraz wybraną formę płatności.
  
    Koszty wysyłki wynoszą:

 •   0 zł - przy odbiorze osobistym w sklepie firmowym PUMIS S.C. ul. Budowlanych 6, 45-205 Opole lub dla zamówień realizowanych w obszarze Polski o wartości min. 100 zł
 • 10 zł - Paczkomaty Inpost (zapłata z góry, dostawa w 1 dzień)
 • 20 zł - kurier DPD (zapłata z góry, dostawa w 1-2 dni)
 • 20 zł - kurier FEDEX (zapłata z góry, dostawa w 1-2 dni)
 • 25 zł - kurier DPD pobranie (zapłata przy odbiorze, dostawa w 1-2 dni)
 • 25 zł - kurier FEDEX pobranie (zapłata przy odbiorze, dostawa w 1-2 dni)
 • Koszt dostawy zagranicznej do krajów UE wynosi 100 zł / €22 (stały koszt za przesyłkę, bez względu na ilość zamówionych produktów, wagę oraz rodzaj płatności). Realizacja zamówienia zagranicznego następuje po wpływie środków na konto sprzedawcy a czas dostarczenia wynosi zwykle 7 dni roboczych. W przypadku zamówienia produktów o dużych gabarytach lub wadze, kiedy kalkulacja kosztu wysyłki zagranicznej z firmy kurierskiej wyniosłaby powyżej 100 zł / €22 wycena jest przygotowywana indywidualnie z opcją rezygnacji Klienta bez ponoszenia przez niego żadnych kosztów.

 

PŁATNOŚĆ

  1. Sklep oferuje następujące metody płatności:

 • pobranie (zapłata przy odbiorze)
 • PayU (szybkie przelewy)
 • BLIK
 • karta / Google Pay / Apple Pay
 • PayPal
 • przelew PLN: 98 1050 1504 1000 0022 1674 1831  PUMIS S.C.
 • przelew z terminem płatności 14 dni (dla jednostek budżetowych) PLN: 98 1050 1504 1000 0022 1674 1831  PUMIS S.C.
 • przelew w walucie EURO: IBAN: PL 65 1050 1504 10000 0097 6447 1117 ; SWIFT:INGBPLPW  PUMIS S.C.
 • e-Raty on-line 0%
 • e-LEASING (wszystkie formalności załatwiane są on-line)
  2. Realizacja zamówienia rozpocznie się po otrzymaniu płatności, chyba że wybrano formę zapłaty "za pobraniem". Zamówienie zostanie automatycznie anulowanie, jeśli wpłata  nie nastąpi w ciągu 5 dni kalendarzowych. Zamówione produkty do momentu zaksięgowania wpłaty nie są rezerwowane.


PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub e-mailem na adres sklep@teraz-czysto.pl). Można skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy (pobierz wzór).
 3. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 4. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni  od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 5. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 6. Proszę odesłać rzecz niezwłocznie na adres: PUMIS S.C. ul. Budowlanych 6, 45-205 Opole, nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
 7. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
 8. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 9. Prosimy także o przesłanie wraz z produktami dowodu zakupu (faktura lub paragon), co usprawni procedurę zwrotu.
4.8